O nás

Projekt HOLOGRAFICKÉ ZABEZPEČENÍ IDENTIFIKÁTORŮ NOVÉ GENERACE registrační číslo CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_321/0024348 je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt je zaměřen na výzkum a vývoj nových holografických metod, které   budou využity v dokladech pro identifikaci osob. Jedná se o zcela nový přístup k zabezpečení identifikačních dokumentů, který přímo spojuje zabezpečení s elektronickou autentizací.


Projekt HOLOGRAMY S AKTIVNÍMI BEZPEČNOSTNÍMI PRVKY registrační číslo CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_321/0024953  je spolufinancován Evropskou unií.Cílem projektu je vyvinout pomocí společného průmyslového výzkumu společnosti OPTAGLIO a.s. a výzkumného pracoviště VŠB-Technické univerzity Ostrava nové produkty v oblasti bezpečnostní holografie, které budou konkurenceschopné na světových trzích.


 

OPTAGLIO je přední světový dodavatel nejmodernějších bezpečnostích hologramů a světová jednička v elektronové litografii. Během téměř 25 let svého působení jsme dodali více než miliardu hologramů úřadům, finančním institucím a dalším organizacím ve více než 50 zemích celého světa. Naše unikátní technologie je všeobecně respektována jako to nejlepší, co je na globálním trhu k dispozici.

Jsme držitelem příslušných mezinárodních certifikací a naše práce probíhá pod striktním bezpečnostním dohledem. Náš systém bezpečnosti pokrývá personální bezpečnost, procesy, informace i fyzickou bezpečnost. Jsme členem Mezinárodní asociace výrobců hologramů (IHMA – International Hologram Association), do jejíhož londýnského registru zapisujeme veškeré hologramy a bezpečnostní prvky, které vyrábíme.

Jsme světová jednička v elektronové litografii.

Certifikát ISO 9001:2023 ke stažení.

ZPĚT