Lidé ve společnosti Optaglio

 

Skupina OPTAGLIO operuje ve Velké Británii a v České republice, kde jsou umístěny vývojové a výzkumné kapacity i výrobní zařízení. Navazujeme na vědeckou a průmyslovou tradici země, která byla již od průmyslové revoluce jedním z nejpokročilejších evropských regionů a kde se zrodily značky jako Porsche, Škoda a Tesla. Tým společnosti OPTAGLIO spojuje místní lidi a experty z celého světa. 
Chceme ty opravdu nejlepší vědce, techniky a manažery, ale i poctivé, spolehlivé a šikovné operátory výroby. Platíme je odpovídajícím způsobem, poskytujeme jim široké možnosti rozvoje a jsme rádi, že se je opravdu daří získávat. Společně vytváříme firemní kulturu, v níž jsou klíčovými hodnotami inovace, odpovědnost, kázeň a úcta k tvrdé práci. Díky tomu jsme schopni poskytnout svým zákazníkům nejlepší dostupné technologie takovým způsobem, aby se jim velmi snadno začleňovaly do výroby a poskytovaly plnou jistotu ochrany proti padělatelům. 
Pokud máte zájem pracovat pro společnost Optaglio, můžete nás kontaktovat zde. 

Skupina OPTAGLIO operuje ve Velké Británii a v České republice, kde jsou umístěny vývojové a výzkumné kapacity i výrobní zařízení. Navazujeme na vědeckou a průmyslovou tradici země, která byla již od průmyslové revoluce jedním z nejpokročilejších evropských regionů a kde se zrodily značky jako Porsche, Škoda a Tesla.

Tým společnosti OPTAGLIO spojuje místní lidi a experty z celého světa. Chceme ty opravdu nejlepší vědce, techniky a manažery, ale i poctivé, spolehlivé a šikovné operátory výroby. Platíme je odpovídajícím způsobem, poskytujeme jim široké možnosti rozvoje a jsme rádi, že se je opravdu daří získávat.

Společně vytváříme firemní kulturu, v níž jsou klíčovými hodnotami inovace, odpovědnost, kázeň a úcta k tvrdé práci. Díky tomu jsme schopni poskytnout svým zákazníkům nejlepší dostupné technologie takovým způsobem, aby se jim velmi snadno začleňovaly do výroby a poskytovaly plnou jistotu ochrany proti padělatelům. 

Pokud máte zájem pracovat pro společnost Optaglio, můžete nás kontaktovat zde. 

PŘÍBĚH ZAMĚSTNANCE: OD OPERÁTORA VÝROBY KE KVALIFIKOVANÉMU TECHNOLOGOVI

ROZHOVOR SE ZAMĚSTNANCEM: V KORPORACI BYCH SE NIKDY NEDOSTAL K TAK PESTRÉ A ZAJÍMAVÉ PRÁCI

 

Již více než 20 let jsme v čele vývoje v optickém zabezpečení dokumentů. 

·         O SPOLEČNOSTI OPTAGLIO

·         ELEKTRONOVÁ LITOGRAFIE

·         PROČ JSOU NAŠE HOLOGRAMY ABSOLUTNĚ BEZPEČNÉ

 

ZPĚT