Samolepící holografická etiketa

V mnoha situacích je zapotřebí dát uživatelům jistotu, že obálka nebyla rozlepena, krabice nebyla otevřena, kryt přístroje nebyl odklopen, zakrývací vrstva kódu nebyla setřena. Zkrátka, je zapotřebí nahradit pečeť nebo plombu. Nálepka, která má tuto jistotu poskytnout, musí být

  • -          dostatečně trvanlivá,
  • -          nenapodobitelná,
  • -          musí být snadno ověřitelná její pravost i neporušenost,
  • -          musí být zhola nemožné ji sundat a přenést jinam.

Optimálním řešením takového zadání je samolepící hologram. Pochopitelně za předpokladu, že jsou splněny i některé další podmínky. A právě to garantuje destruktivní samolepka společnosti Optaglio. Po nalepení na podklad z ní zůstane jen velmi tenká blána, která na pokus o održení reaguje tak, že některé části zůstanou přichyceny k podkladu, zatímco jiné jsou snadno sloupnutelné. I samotný pokus o odstranění hografické pečeti se tak projeví jejím poškozením.

ABSOLUTNÍ BEZPEČNOST. Hologramy společnosti Optaglio jsou dokonale zabezpečené vůči všem druhům padělatelských útoků. Více zde.

VYSOKÁ OPTICKÁ KVALITA A ŠIROKÉ GRAFICKÉ MOŽNOSTI. Holografická samolepka nejen chrání proti neautorizavanému otevření, ale může být také zajímavým marketingovým nástrojem. Více zde.

ZAKRÝVACÍ I PRŮHLEDNÉ SAMOLEPKY. Optaglio má řešení pro každou situaci, ať již potřebujete zakrýt přelepenou oblast nebo ji naopak udělat čitelnou a chránit proti neautorizované změně textu. Je možná i kombinace, kdy část plochy je chráněna metalickými a část plochy průhlednými hologramy. 

DALŠÍ INFORMACE

-     ZVYŠTE SVŮJ TECHNOLOGICKÝ NÁSKOK PŘED PADĚLATELI S MIKROHOLOGRAMY

-     OCHRANA ZNAČKOVÉHO ZBOŽÍ

-     KOMPLETNÍ DODÁVKA PAPÍROVÉHO DOKUMENTU S BEZPEČNOSTNÍMI PRVKY

-     SPECIÁLNÍ VIZUÁLNÍ EFEKTY