OVImage

Schopnost vždy jednoznačně rozhodnout o pravosti nebo nepravosti dokumentu je důležitá. Ale schopnost rozpoznat konkrétní exemplář by vedla ke zvýšení bezpečnosti na ještě mnohem vyšší úroveň. Různá sériová čísla dokumentů přitom poskytují jen omezenou oporu, protože mohou být snadno zfalšována.

Mohlo by se zdát, že bezpečnostní holografie je pro identifikaci konkrétních dokumentů z principu nepoužitelná. Jak by mohlo být možné rozpoznat určitý kus, jsou-li všechny vyrobeny ze stejného masteru? Nicméně firma OPTAGLIO dokázala vyvinout potřebné řešení, které je někdy označováno jako „holografický otisk palce“ dokumentu. Vychází z mikrohologramů, což jsou nepatrné částečky kovů nesoucí holografický záznam a případně i vyleptané alfanumerické znaky . Tyto mikrohologramy ve velikosti od 40 mikrometrů jsou „rozsypány“ ve vymezené části dokumentu, karty či jiného předmětu. Každý kus je tedy originálem, který může být odlišen od jiných exemplářů.

Produkt OVImage představuje revoluční zlom v ochraně dokladů, dokumentů a produktů proti padělatelství.

Softwarový nástroj pak umožní:

  • -     automaticky načíst dokument s určitým rozmístěním mikrohologramů, vytvořit záznam v databázi a opatřit jej metadaty;
  • -     bezpečně jej uchovávat tak, aby nedošlo k jeho kompromitaci a nebyla narušena integrita ani omezena dostupnost záznamu;
  • -     načíst další kartu či dokument, porovnat se záznamy v databázi a identifikovat.

Společnost Optaglio dává zákazníkům na výběr z několika způsobů aplikace:

Dodávka „rozsypaných“ hologramů zatavených do fólie, krycí vrstvy apod., v závislosti na tom, co na bude produkt OVImage aplikován.

NEBO

Dodávka mikrohologramů a strojního vybavení, které umožní výrobci karty či dokumentu, aby realizoval OVImage samostatně. 

DALŠÍ INFORMACE

-     µH Layer – APLIKACE MIKROHOLOGRAMŮ DO POLYKARBONÁTOVÝCH KARET

-     µH Overlay – MIKROHOLOGRAMY DO POLYKARBONÁTOVÝCH KARET S ÚSPOROU NÁKLADŮ A MÍSTA

-     OVMesh Unlimited PRO POLYKARBONÁT – APLIKACE MIKROHOLOGRAMŮ SPOLEČNĚ S DALŠÍMI PRVKY

-     HOLOGRAFICKÉ SAMOLEPKY – APLIKACE OVIMAGE NA SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ, STROJE A ZAŘÍZENÍ

 

ZPĚT DO SEKCE PRODUKTY